Niko Peleshi siç nuk e keni parë, futboll me të birin te “Qyteti i Fëmijëve” (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:25 31-03-2017 Niko Peleshi siç nuk e keni parë, futboll me të birin te “Qyteti i Fëmijëve” (Foto)

I veshur sportiv, zv/kryeministri Niko Peleshi ka vendosur të zbavitet për disa çaste duke luajtur futboll me djalin e tij, Johanin dhe shokët e tij.

Peleshi duket se nuk i ka rezistuar dot lojës së futbollit duke shkëmbyer disa pasime me djalin e tij teksa ka isnpektuar punimet në Qytetin e ri të Fëmijëve në Korçë.

Por ajo që bie në sy është se te të gjitha fotot, zvkryeministri ka zgjedhur ta shmangë djalin e tij nga fokusi i fotografisë, duke u shfaqur vetë përballë.

ru46u467y4568o.jpg

qwer2w4r23ruju.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008897066116333
array(1) { ["section"]=> string(84) "niko-peleshi-sic-nuk-e-keni-pare-futboll-me-te-birin-te-qyteti-i-femijeve-foto-73738" }