Nikoll Lesi sqaron web-et për pushimet “milionere”: Gjendem në Qerret të Kavajës buzë detit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:40 14-08-2016 Nikoll Lesi sqaron web-et për pushimet “milionere”: Gjendem në Qerret të Kavajës buzë detit

Nikoll Lesi ka sqaruar në mënyrë miqësore të gjitha web-et për pushimet e tij milionere nëpër Europë.

Lesi tregon se ka qenë deri në Budva me bashkëshorten e tij, më pas në katundin ku ka lindur dhe se tashmë gjendet në Qerret të Kavajës buzë detit.

“Sqarim miqësor për disa web-e për pushimet e mia “milionere” nëpër Europë

Disa ëeb-e kanë botuar foto dhe gjoja “fakte” se po shijoj pushime këtu e atje nëpër vende ekzotike etj etj.

Shkurt them: Iasha deri në Budva (Mal Zi) me bashkëshorten time, më pas në katund ku kam lindur Spiten (Lezhë) dhe gjendem në Qerret (Kavajë) buzë detit. Kaq!” shkruan Lesi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030236005783081
array(1) { ["section"]=> string(94) "nikoll-lesi-sqaron-web-et-per-pushimet-milionere-gjendem-ne-qerret-te-kavajes-buze-detit-49679" }