Nikolla tek shkollat e përmbytura

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:26 18-02-2015 Nikolla tek shkollat e përmbytura

Ministrja Lindita Nikolla, ka qenë ditët e fundit në qarkun e Fierit, për të parë nga afër mbarëvajtjen e procesit mësimor në shkollat e zonave të përmbytura si pasojë e rreshjeve të dendura të shiut dy javë më parë. Dhe ja që pamjet flasin vetë. Kushtet janë skandaloze, dhe Lindita Nikolla e ka hedhur vetë këtë foto në rrjetet sociale. Ndoshta ministrja është shokuar nga pamja që shohim të gjithë. Çështja është: çfarë ka ndodhur pas kësaj gjendjeje?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009876012802124
array(1) { ["section"]=> string(38) "nikolla-tek-shkollat-e-permbytura-3694" }