Nina e Inva Mulës ka ditën e lindjes, familja feston e lumtur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:33 09-07-2015 Nina e Inva Mulës ka ditën e lindjes, familja feston e lumtur Inva Mula, vajza Nina dhe djali i saj

Dita e lindjes së Ninës, vogëlushes së gjigandes skenike Inva Mula, është bërë shkas për këtë foto të mrekullueshme të familjes Mula.

Sopranoja Inva Mula, djali i saj Anthony, i rritur tashmë dhe vajza e vogël duken më të bashkuar e lumtur se kurrë në këtë foto. Nuk mund të mos vihet re fakti që djali i sopranos, nga martesa e saj e parë me Pirro Çakon, duket si shoku  i saj i ngushtë në këtë foto, e ndërsa Nina e vogël duket si një zonjushë e vërtetë teksa i gëzohet fustanit të saj, veshur posaçërisht për ditën e lindjes.

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0074179172515869
array(1) { ["section"]=> string(66) "nina-e-inva-mules-ka-diten-e-lindjes-familja-feston-e-lumtur-15703" }