Nipi denoncon me video: Ja si ma qëlluan dajën me thikë gati për vdekje në mes të lokalit në Kavajë, policia s’bën asgjë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:25 20-09-2020 Nipi denoncon me video: Ja si ma qëlluan dajën me thikë gati për vdekje në mes të lokalit në Kavajë, policia s’bën asgjë Nga videoja

Nipi i Besnik Çelmeta ka denoncuar me video te ish-kryeministri Sali Berisha, se si daja i tij është qëlluar me thikë në mes të lokalit para dy ditësh në Kavajë, e sipas tij policia nuk ka ndërmarrë asnjë veprim lidhur me këtë ngjarje.

Sipas asaj që shkruan nipi i të plagosurit në mesazhin drejtuar Berishës, policia nuk ka bërë asgjë sepse efektivët janë miq me agresorin.

Postimi i Sali Berishës:

Qytetari goditet me thike ne Kavaje!

Narkopolicia asnje veprim.

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema!  Jetoj në Gjermani dhe punoj si Mësues

Para dy ditësh daja im Bensik Çelmeta u godit me thik nga një kriminel që quhet Rizan Aliu . I cili ka ushtruar ne itali aktivitete kriminale me prostituicion dhe me pasurin ilegale ka ndertuar shpi 5 kate pa leje  dhe një lokal pa leje ne kavaj .

Ju lutem shifeni vidjon dhe foton dhe ju lutemi bejeni publike si policia e korruptuar e kavajes nuk ben asnje gjë . Personi esht par ne shpin e tij serbes dhe policia pin lafe dit per dit ne lokalin e tij ku para vetem 2 ditesh daja im u gjakos gati per vdekje

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013092041015625
array(1) { ["section"]=> string(125) "nipi-denoncon-me-video-ja-si-ma-qelluan-dajen-me-thike-gati-per-vdekje-ne-mes-te-lokalit-ne-kavaje-policia-s-ben-asgje-221021" }