“Nipi i deputetit të Ramës qëllon për të vrarë vëllain e drejtorit të Ramës”, ironia e Shkëlzen Berishës me atentatin në Durrës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:54 05-11-2019 “Nipi i deputetit të Ramës qëllon për të vrarë vëllain e drejtorit të Ramës”, ironia e Shkëlzen Berishës me atentatin në Durrës Shkelzen Berisha

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ironizon pas arrestimit të nipit të deputetit socialist Rrahman Rraja si i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj dhe Landi Muharremit.

Në një postim në Facebook, Shkëlzen Berisha shkruan: “Nipi deputetit të Ramës qëllon për të vrarë vellain e drejtorit të Ramës ... fajin e ka Macroni”.

Në një postim tjetër ai shkruan: “Rraja + Rrumi + Rrama = Rrilindje”.

Redjan Rraja u arrestua sot si i dyshuar në pjesëmarrjen e atentatit ndaj Ndoj dhe Muharremit.

asdfqwefq3f3gfsdg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “O kryeministri ynë i ardhshëm,” Bashës i qesh buza dhe mban shënim problemet e të rinjve në Korçë (Video)
»
Article Logic
Execution time: 0.010879039764404
array(1) { ["section"]=> string(131) "nipi-i-deputetit-te-rames-qellon-per-te-vrare-vellain-e-drejtorit-te-rames-ironia-e-shkelzen-berishes-me-atentatin-ne-durres-184827" }