Nis aksioni për taksistët pa licencë në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:19 01-10-2015 Nis aksioni për taksistët pa licencë në Tiranë

Policia e Tiranës ka nisur sot aksionin për marrjen e masave ndëshkuese për taksistët që ushtrojnë aktivitetin e tyre në kryeqytet pa patur licencë.

Policia ka njoftuar se do të gjobiten të gjithë taksistët pa licencë si dhe ata të cilëve u ka mbaruar afati i licencës. Gjobat varjojnë nga 10 mijë lekë në 40 mijë lekë të reja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagoset rëndë me thikë një 17- vjeçar në shkollë, helikopeteri dhe policia në vendngjarje
1,500 forca policie në “Elbasan Arena”, në ballkone do lejohen vetëm banorët »
Article Logic
Execution time: 0.011234998703003
array(1) { ["section"]=> string(52) "nis-aksioni-per-taksistet-pa-licence-ne-tirane-22092" }