Nis festa e PS për fitoren e lokaleve dhe 24-vjetorin e themelimit por mungon Fatos Nano

Publikuar tek: politike, më 19:23 29-06-2015 Nis festa e PS për fitoren e lokaleve dhe 24-vjetorin e themelimit por mungon Fatos Nano

Ka nisur nën tingujt e violinës festa e Partisë Socialiste në Teatrin Kombëtar për fitoren e zgjedhjeve lokale si dhe 24-vjetorin e themelimit të saj.

Pjesë e festës me dekor mavi është kreu i Partisë Socialiste Edi Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama si dhe krerët e sapozgjedhur të bashkive të majta. Ajo që ka rënë në sy është mungesa e ish-kryetarit të PS, Fatos Nano.

Ndonëse ishte ftuar, Nano nuk është dukur dhe nuk i është bashkuar as festës së fitores e as festës së themelimit të partisë që dikur drejtohej prej tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093879699707031
array(1) { ["section"]=> string(94) "nis-festa-e-ps-per-fitoren-e-lokaleve-dhe-24-vjetorin-e-themelimit-por-mungon-fatos-nano-14914" }