Nis firmosja e peticionit kundër shembjes së Teatrit Kombëtar

Publikuar tek: aktualitet, më 19:23 29-06-2018 Nis firmosja e peticionit kundër shembjes së Teatrit Kombëtar

Vijon edhe sot protesta e artistëve, aktivistëve dhe qytetarëve kundër shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar.

Edhe pse moti nuk i ka favorizuar, qytetarë të shumtë kanë nisur firmosjen e peticionit kundër shembjes së Teatrit.

Peticioni firmoset me kartë identiteti, për të shmangur parregullsi në procedura, pas mbledhjes së numrit të nevojshëm të firmave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018687963485718
array(1) { ["section"]=> string(68) "nis-firmosja-e-peticionit-kunder-shembjes-se-teatrit-kombetar-126210" }