Nis MBLEDHJA e Bashës me kryebashkiakët dhe krerët e PD në rrethe, zbulohet se çfarë do të ndodhë me PROTESTAT e opozitës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:17 11-07-2019 Nis MBLEDHJA e Bashës me kryebashkiakët dhe krerët e PD në rrethe, zbulohet se çfarë do të ndodhë me PROTESTAT e opozitës

Kryetari i Opozitës Lulzim Basha ka nisur mbledhjen në selinë Blu, me Kryesinë dhe kryebashkiakët e PD.

Mësohet se në qendër të këtij takimi është vijueshmëria e aksionit opozitar.

Ky takim vjen pas një sërë takimesh që Basha ka zhvilluar ditët e fundit në rrethe.

Ndërkohë bëhet me dije se opozita do vijojë protestat, pasi tashmë është shtuar edhe mosnjohja e zgjedhjeve të 30 qershorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028720855712891
array(1) { ["section"]=> string(127) "nis-mbledhja-e-bashes-me-kryebashkiaket-dhe-kreret-e-pd-ne-rrethe-zbulohet-se-cfare-do-te-ndodhe-me-protestat-e-opozites-171889" }