Nis ndeshja Shqipëri - Bosnje, por stadiumi është i zbrazët (Foto)

Publikuar tek: sport, më 17:01 28-03-2017 Nis ndeshja Shqipëri - Bosnje, por stadiumi është i zbrazët (Foto)

Sapo ka nishur miqësorja mes Shqipërisë dhe Bosnjes por ajo që bie menjëherë në sy janë shkallët e zbrazura të stadiumit “Elbasan Arena”.

Interesi i tifozëve ka qenë i ulët për ndeshjen e sotme, dy ditë pas humbjes 2-0 ndaj Italisë, ndeshje e vlefshme për eleminatoret e Kupës së Botës, por edhe përplasjes së tifogrupeve me FSHF-në.

17622620_10155854010468765_1936936646_o.jpg

17521812_10155854010463765_919492488_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022645950317383
array(1) { ["section"]=> string(67) "nis-ndeshja-shqiperi-bosnje-por-stadiumi-eshte-i-zbrazet-foto-73398" }