Nis protesta, banorët e Astirit vazhdojnë të mos dorëzohen

Publikuar tek: aktualitet, më 17:53 16-01-2019 Nis protesta, banorët e Astirit vazhdojnë të mos dorëzohen

Sapo ka nisur dita e 74 e protestës nga banorët e Astirit.

Ata vazhdojnë të jenë këmbëngulës, duke kërkuar dëmshpërblimin e banesave në vlerën e tregut dhe anulimin e projektit të Unazës së Madhe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Votohen mes TENSIONESH dekretet, Berisha ‘zapton’ foltoren: 'Jeni Horra'. Deputetët e PD-së e RRETHOJNË (VIDEO)
Ikën drejtori Veliu nga media e Carlo Bollinos, aventura zgjati vetëm 16 muaj, shkak pakënaqësitë »
Article Logic
Execution time: 0.013236999511719
array(1) { ["section"]=> string(64) "nis-protesta-banoret-e-astirit-vazhdojne-te-mos-dorezohen-149071" }