Nis protesta, Basha u bashkohet mbështetësve

Publikuar tek: politike, më 13:03 27-01-2018 Nis protesta, Basha u bashkohet mbështetësve

Kreu i PD Lulzim Basha i është bashkuar protestueve.

Basha doli nga selia e PD dhe iu bashkua protestuesve tek Galeria e Arteve.

Ndërsa është përshëndetur me sipmatizantët, Basha iu bashkua edhe kryetares së LSI Monika Kryemadhi. 

Kreu i PD do të flaës i fundit në podium, ndërsa fjalimi do hapet nga Edmod Spaho.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0052611827850342
array(1) { ["section"]=> string(50) "nis-protesta-basha-u-bashkohet-mbeshtetesve-108125" }