Nis sezoni? Qytetarët s’pyesin më për karantinë, bregdeti i mbushur me plazhistë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:42 03-05-2020 Nis sezoni? Qytetarët s’pyesin më për karantinë, bregdeti i mbushur me plazhistë (FOTO) Foto ne plazh sot

Dita e sotme ka qenë si një ditë e zakonshme vere në bregdet.

Qytetarët si duket janë lodhur nga kjo periudhë e gjatë në izolim dhe kanë vendosur që këtë të dielë ta shfrytëzojnë për plazh.

Siç shihet dhe nga fotot e bëra nga “LSA” zona përgjatë Golemit e deri te Shkëmbi i Kavajës ka disa qytetarë sot kanë marrë rreze dielli duke u relaksuar pranë bregdetit.

golem-plazh-karantine-14.jpg

golem-plazh-karantine-13.jpg

golem-plazh-karantine-12.jpg

golem-plazh-karantine-11_copy_copy.jpg

golem-plazh-karantine-10.jpg

golem-plazh-karantine-9.jpg

golem-plazh-karantine-8.jpg

golem-plazh-karantine-7.jpg

golem-plazh-karantine-6.jpg

golem-plazh-karantine-5.jpg

golem-plazh-karantine-4.jpg

golem-plazh-karantine-3.jpg

golem-plazh-karantine-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093138217926025
array(1) { ["section"]=> string(90) "nis-sezoni-qytetaret-s-pyesin-me-per-karantine-bregdeti-i-mbushur-me-plazhiste-foto-204994" }