Nis shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Bosnje, ja sa kushtrojnë dhe si t’i blini

Publikuar tek: sport, më 21:07 11-03-2017 Nis shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Bosnje, ja sa kushtrojnë dhe si t’i blini

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen miqësore të 28 marsit në stadiumin “Elbasan Arena”, mes Kombëtares Shqiptare dhe Përfaqësueses së Bosnjes.

Në faqen zyrtare të FSHF-së ka nisur shitja e biletave, teksa prej ditës së hënë do të mund t’i gjeni ato edhe pranë dyqanit zyrtar të FSHF-së.

Çmimi i bletave fillon nga 3 mijë lekë të vjetra në tribunat pas porte, deri në 40 mijë lekë të vjetra në tribunat qëndrore.

Ndeshja do të luhet në orën 18.00, në 28 mars në Elbasan.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066978931427002
array(1) { ["section"]=> string(90) "nis-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-shqiperi-bosnje-ja-sa-kushtrojne-dhe-si-t-i-blini-71576" }