Nis shpërndarja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Armeni

Publikuar tek: sport, më 19:55 17-03-2015 Nis shpërndarja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Armeni

Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar të gjithë tifozët se ka filluar sot shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Armeni, e cila do të zhvillohet në stadiumin "Elbasan Arena" në datën 29 Mars ora 18:00.

Pikat e shitjes së biletave do të jenë pranë biletarisë së stadiumit “Qemal Stafa” në Tiranë dhe pranë biletarisë së stadiumit “Elbasan Arena”. Biletat për këtë event shiten gjithashtu edhe online që prej më shumë se dy javësh në faqen zyrtare të FSHF-së. Çmimi i tyre varjon nga 10 mijë lekë, në 100 mijë lekë të vjetra.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje janë si më poshtë:

Tribunat C2, G2                                 = 1.000 leke

Tribunat C1, C3, G1                           = 1.500 leke

Tribunat D, F                                     = 2.000 leke

Tribuna E                                           = 3.000 leke

Tribunat B1, B5                                  = 6.000 leke

Tribunat B2, B4, A1, A4                      = 8.000 leke

Tribuna B3                                         = 10.000 leke

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030168056488037
array(1) { ["section"]=> string(60) "nis-shperndarja-e-biletave-per-ndeshjen-shqiperi-armeni-6186" }