Nis “sita” ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve, zbulohen shkresat konfidenciale

Publikuar tek: barometri, më 07:32 10-07-2017 Nis “sita” ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve, zbulohen shkresat konfidenciale

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035268068313599
array(1) { ["section"]=> string(78) "nis-sita-ndaj-gjyqtareve-dhe-prokuroreve-zbulohen-shkresat-konfidenciale-85589" }