Nis sot puna për tunelin e Skarficës, Rama jep lajmin e mirë: Do finalizojë lidhjen e një aksi strategjik të infrastrukturës (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 09:01 10-08-2020 Nis sot puna për tunelin e Skarficës, Rama jep lajmin e mirë: Do finalizojë lidhjen e një aksi strategjik të infrastrukturës (VIDEO) Edi Rama

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, ka bërë me dije se do të nisë puna për tunelin e rrugës Delvinë-Kardhiq.

Më tej Rama shton se ky projekt do të finalizojë lidhjen e një aksi strategjik të infrastrukturës sonë kombëtare, ku po punohet intensivisht për realizimin e një tjetër premtimi dhjetravjeçar të të gjitha qeverive të mëparshme.

"Mirëmëngjes dhe me lajmin e mirë të nisjes sot të punës për Tunelin e rrugës Delvinë-Kardhiq, që do të finalizojë lidhjen e një aksi strategjik të infrastrukturës sonë kombëtare, ku po punohet intensivisht për realizimin e një tjetër premtimi dhjetravjeçar të të gjitha qeverive të mëparshme, ju uroj një javë të mbarë", shkruan Rama.

MIRËMËNGJES ?

MIRËMËNGJES ? dhe me lajmin e mirë të nisjes sot të punës për Tunelin e rrugës Delvinë-Kardhiq, që do të finalizojë lidhjen e një aksi strategjik të infrastrukturës sonë kombëtare, ku po punohet intensivisht për realizimin e një tjetër premtimi dhjetravjeçar të të gjitha qeverive të mëparshme, ju uroj një javë të mbarë ? #NeTHEMIATËQËBËJMË #NeBËJMËATËQËTHEMI #ShqipëriaqëDuam??☀️

Posted by Edi Rama on E Diele, 9 August 2020

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0103600025177
array(1) { ["section"]=> string(135) "nis-sot-puna-per-tunelin-e-skarfices-rama-jep-lajmin-e-mire-do-finalizoje-lidhjen-e-nje-aksi-strategjik-te-infrastruktures-video-216646" }