Nis votimi për kreun e ri të FSHF, ja kush votoi i pari

Publikuar tek: sport, më 12:01 07-02-2018 Nis votimi për kreun e ri të FSHF, ja kush votoi i pari

Ka nisur në këto momente procesi i votimit në Asambleja zgjedhore 2018.

Mes tre kandidatëve, Bashkim Fino, Armando Duka dhe Shpëtim Hala, 66 delegatët kanë nisur procesin e votimit. Ky proces ka nisur pas fjalës së 3 kandidatëve.

I pari që ka votuar ka qenë presidenti i Skënderbeut Ardian Takaj, e më pas sipas renditjes në Superligë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026103019714355
array(1) { ["section"]=> string(61) "nis-votimi-per-kreun-e-ri-te-fshf-ja-kush-votoi-i-pari-109440" }