Niset për altar me helikopter, vdes tragjikisht nusja dhe 4 pasagjerë të tjerë( Kujdes! Pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 14:56 06-07-2017 Niset për altar me helikopter, vdes tragjikisht nusja dhe 4 pasagjerë të tjerë( Kujdes! Pamje të rënda)

Ceremonia e martesës është nga ato ditë që vjen një herë në jetë dhe të gjithë përpiqen të gjejnë detaje që ta bëjnë këtë ditë akoma më të veçantë.

E tillë ka qenë dhe një nuse në Brazil e cila ka menduar të suprizojë bashkëshortin e saj të ardhshëm, duke shkuar në dasëm me helikopter. Po kjo surpizë ka qenë fatale jo vetëm për nusen por dhe për vëllain e saj, pilotin dhe fotografen e cila ishte 6 muajshe shtatzënë, raporton Daily Mail.

Helikopteri në të cilin ata udhëtonin u rrëzua pak kilometra larg destinacionit. Dhëndërri i cili po priste në altar, nuk arriti kurrë që ta shihte të fejuarën e tij nuse.

Videoja që tregon momentet e fundit të të aksidentuarve, midis së cilëve është dhe nusja po bën xhiron e botës.

Kujdes pamje të rënda

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trump paralajmëron: E ardhmja e Perëndimit është në rrezik
Franca do ndalojë të gjitha makinat me naftë dhe benzinë »
Article Logic
Execution time: 0.01350212097168
array(1) { ["section"]=> string(105) "niset-per-altar-me-helikopter-vdes-tragjikisht-nusja-dhe-4-pasagjere-te-tjere-kujdes-pamje-te-renda-85243" }