Niset për në Shqipëri, ja çfarë bën Bebe Rexha për fëmijët e prekur nga tërmeti (SURPRIZA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 01-12-2019 Niset për në Shqipëri, ja çfarë bën Bebe Rexha për fëmijët e prekur nga tërmeti (SURPRIZA)

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është nisur drejt Shqipëri së bashku me të atin.

Ajo ka mbledhur gati 100 mijë dollar me fansat ndërsa vetë ajo ka dhuruar 10 mijë dollar për të prekurit nga tërmeti.

Bebe ka menduar edhe për fëmijët e vegjël duke mbushur një valixhe plot me ëmbëlsira, çokollata, karamele dhe lëpirëse që t’i gëzojë në këto ditë që nuk kanë qenë aspak të lehta.

Kujtojmë që bashkë me Bebe Rëxhën, edhe Rita Ora dhe Dua Lipa kanë ndimuar Shqipërinë në këë fazë të vështirë.

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16517901420593
array(1) { ["section"]=> string(94) "niset-per-ne-shqiperi-ja-cfare-ben-bebe-rexha-per-femijet-e-prekur-nga-termeti-surpriza-188037" }