Nishani krahason protestën e opozitës me atë të PS-së: Dy botë, dy modele...

Publikuar tek: politike, më 18:14 26-05-2019 Nishani krahason protestën e opozitës me atë të PS-së: Dy botë, dy modele...

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Bujar Nishani ka komentuar protestën e mbrëmshme të opozitës.

Përmes një postimi në 'Facebook', Nishani krahason protestën me atë të PS në maj të 2011.

Sipas Nishanit, për karrigen e Ramës Saimir Tahiri ka sulmuar policët dhe më pas u bë ministër i Brendshëm e sot gjykohet për bashkëpunim me krimin e organizuar.

'Protesta e opozitës në Maj 2019, kundër kapjes së zgjedhjeve nga krimi i organizuar
DHE
Protesta e opozitës në Maj 2011, për karrigen e Edi Ramës, personi në sulm mbi trupat e policëve më pas u bë Ministër i Brendshëm e sot gjykohet për bashkëpunim me krimin e organizuar.
Dy botë, dy modele, dy qëllime që krahasohen lehtë', shkruan Nishani.

61052832_2181032315279526_3168506011161985024_n.jpg

61184783_2181032191946205_4382982514608701440_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025532960891724
array(1) { ["section"]=> string(78) "nishani-krahason-protesten-e-opozites-me-ate-te-ps-se-dy-bote-dy-modele-165781" }