Nishani: Krimi do të influencojë zgjedhjet e ardhshme, politika dhe media të reagojë

Publikuar tek: barometri, më 08:33 11-01-2017 Nishani: Krimi do të influencojë zgjedhjet e ardhshme, politika dhe media të reagojë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02410101890564
array(1) { ["section"]=> string(88) "nishani-krimi-do-te-influencoje-zgjedhjet-e-ardhshme-politika-dhe-media-te-reagoje-65183" }