Nisin aplikimet për Big Brother 9, si mund të plotësoni formularin online

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:37 20-05-2016 Nisin aplikimet për Big Brother 9, si mund të plotësoni formularin online

Nisin aplikimet për edicionin 9 të Big Brother Albania.

Lajmi bëhet i ditur në faqen zyrtare të “Reality show-t”. Për të aplikuar llikoni linkun: http://bigbrother.top-channel.tv/ dhe plotësoni formularin.

“Jepini vetes një shans për të realizuar ëndrrën tuaj”, thuhet në faqen zyrtare të BB

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071361064910889
array(1) { ["section"]=> string(78) "nisin-aplikimet-per-big-brother-9-si-mund-te-plotesoni-formularin-online-41020" }