Nisin herët përgatitjet, gati fonia por gati dhe policia për protestën

Publikuar tek: politike, më 08:17 08-12-2015 Nisin herët përgatitjet, gati fonia por gati dhe policia për protestën

Ndonëse duhen ende disa orë nga fillimi i protestës së paralajmëruar nga opozita, duket se gjithçka është bërë gati që herët.

Fonia është instaluar nga teknikët por edhe forcat e policisë gjenden aty ndërsa të tjera makina policie patrullojnë përgjatë bulevardit.

E gjithë vëmendja mediatike dhe politike tashmë është kthyer te kjo protestë e cilësuar nga opozita si mbarëqytetare.

PROT2.jpg

 

PROT1.jpg

 

PROT.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093019008636475
array(1) { ["section"]=> string(75) "nisin-heret-pergatitjet-gati-fonia-por-gati-dhe-policia-per-protesten-27207" }