Nisin homazhet për komisarin Cuku, të pranishëm ishin Basha dhe deputetë të Partisë Demokratike

Publikuar tek: aktualitet, më 12:06 09-04-2017 Nisin homazhet për komisarin Cuku, të pranishëm ishin Basha dhe deputetë të Partisë Demokratike

tën e sotme  kolegë dhe të njohur kanë bërë homazhet në nder të komisarit Artan Cuku, i cili u vra ditën e djeshme pranë pallatit të tij nga 2 persona ende të paidentifikuar nga policia.

Homazhet do të vazhdojnë deri në orën 13:00  pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë, ku të pranishëm janë shumë kolegë të ish-drejtorit Cuku dhe figura politike shqiptare si Basha, Noka dhe Alibeja. Artan Cuku është qëlluar me 5 herë në hyrje të pallatit, 4 plumba i kanë rënë në gjoks dhe një në kokë. Kjo ngjarje tragjike solli vdekjen e menjëhershme të tij.

 unnamed_1.jpg

unnamed_2.jpgunnamed_3.jpgunnamed.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e Artan Cukut, mbledhje urgjente në Policinë e Tiranës: Kush janë “kokat e larta” kyçur në zyrë
Arrestohet 38 vjeçari në Vlorë: Plagos qytetarin duke e përplasur në trotuar »
Article Logic
Execution time: 0.012018918991089
array(1) { ["section"]=> string(100) "nisin-homazhet-per-komisarin-cuku-te-pranishem-ishin-basha-dhe-deputete-te-partise-demokratike-74595" }