Nisin përplasjet, Oriola e nxjerr bllof, Noizy e ofendon rëndë në rrjetet sociale (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:41 21-02-2018 Nisin përplasjet, Oriola e nxjerr bllof, Noizy e ofendon rëndë në rrjetet sociale (FOTO)

Duket se kanë nisur përplasjet e para mes reperit të njohur Noizy dhe bukuroshes Oriola Marashi, e cila është bërë pjesë e grupit OTR prej disa kohësh.

Në një postim të fundit të reperit, ku e komendon “cubat e Milanos”, Oriola duket se nuk ka rezistuar dot dhe e ka nxjerrë bllof Noizyn, duke i shkruar që të mos shtiret më sikur poston foto nga jashtë vendit.

Në këtë moment, reperi i është kthyer duke e ofenduar rëndë modelen dhe sopranon Marashi, siç duket edhe në komunikimin mes tyre si mëposhtë:

oriola.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plas sherri, Rezarta Shkurta i nxjerr të palarat Dalina Buzit: Ti më the se nuk ishe e lumtur se burri…
Kapet ‘mat’ Ema Andrea, puthje pasionante në mes të bllokut me të dashurin e ri (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011640071868896
array(1) { ["section"]=> string(91) "nisin-perplasjet-oriola-e-nxjerr-bllof-noizy-e-ofendon-rende-ne-rrjetet-sociale-foto-110939" }