Nisin problemet e para nga reshjet e dëborës, këto janë akset me vështirësi në qarkullim

Publikuar tek: aktualitet, më 20:26 03-01-2017 Nisin problemet e para nga reshjet e dëborës, këto janë akset me vështirësi në qarkullim

Kanë nisur problemet e para nga reshjet e dëborës. Është qarku i Kukësit ku reshjet e dëborës kanë arritur disa centimetra duke vështirësuar qarkullimin.

Në aksin Kukës-Kalimash kanë dalë në terren 8 borëpastruese. Trashësia e dëborës ka arritur deri në 10 centimetra duke vështirësuar dhe qarkullimin e automjeteve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Virozat e stinës, Ministria e Shëndetësisë: Vetëm sot janë kryer 576 vizita në Tiranë
Gjendet i vdekur 22-vjeçari në burgun e Rrogozhinës, ishte varur në tualet »
Article Logic
Execution time: 0.01164984703064
array(1) { ["section"]=> string(93) "nisin-problemet-e-para-nga-reshjet-e-debores-keto-jane-akset-me-veshtiresi-ne-qarkullim-64527" }