Nisin reshjet e para të dëborës, do të përfshijnë zonat malore

Publikuar tek: aktualitet, më 21:09 21-11-2020 Nisin reshjet e para të dëborës, do të përfshijnë zonat malore

Dimri po afron dhe reshjet e para të dëborës kanë filluar.

Bëhet me dije se ulja e temperaturave ka sjellë reshjet e para të dëborës për këtë vit në juglindje te vendit.

Reshjet e pakëta do të përfshijnë fshatrat turistike, si Dardhën,Voskopojën dhë Qafë-Qarrin, ndërsa kontraktorët janë në gadishmëri për çdo situatë.

Nesër që është fundjavë pritet të ketë dhe dhe vizitor në këto fshatra turistik, për të shijuar kështu edhe dëborën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Artan Fuga citon mjekun europian, tregon kur mund të ulet apo ngrihet artificialisht numri viktimave nga Covid-19
I prekur nga Covid po dërgohej në Itali, ndërron jetë në avion ish-ministri i Brendshëm i Shqipërisë »
Article Logic
Execution time: 0.010260105133057
array(1) { ["section"]=> string(68) "nisin-reshjet-e-para-te-debores-do-te-perfshijne-zonat-malore-228642" }