Nisma për dhurimin e gjakut, Meta falenderon punonjësit e institucionit të Avokatit të Populli

Publikuar tek: aktualitet, më 14:45 10-09-2018 Nisma për dhurimin e gjakut, Meta falenderon  punonjësit e institucionit të Avokatit të Populli Ilir Meta

Prej disa kohësh presidenti Ilir Meta i është bashkuar nismës së ‘Aleancës për Dhurimin e Gjakut’.

Sot Meta ka falenderuar punonjësit e institucionit të Avokatit të Popullit që ju bashkuan kësaj nisme.

“Një falënderim të veçantë kam sot për të gjithë punonjësit e institucionit të Avokatit të Popullit, që ju bashkuan me vullnetarizëm “Aleancës për Dhurimin e Gjakut”, duke marrë një rol të dyfishtë në mbrojtje të interesit qytetar me përkrahjen e kauzës humane të dhurimit të gjakut. 
I përgëzoj për punën e deritanishme dhe i inkurajoj të vazhdojnë të punojnë më fort në përkrahje të qytetarëve të thjeshtë, për të qenë garant i respektimit të të drejtave dhe lirive të tyre”, shrkuan Meta në postimin e tij.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012176990509033
array(1) { ["section"]=> string(100) "nisma-per-dhurimin-e-gjakut-meta-falenderon-punonjesit-e-institucionit-te-avokatit-te-populli-133841" }