Një baba i nxehur, shihni çfarë i bën në sallën e gjyqit vrasësit të së bijës 3 vjeçare (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 10:21 01-09-2015

Një baba i inatosur i është vërsulur vrasësit të vajzës së tij në një sallë gjyqi, duke e qëlluar atë në kokë, ndërkohë që vazhdonte procesi.

Dwayne Smith ishte në sallën e gjyqit në Detroit kur kaloi pengesat për tu drejtuar tek Clifford Thomas që është akuzuar për vrasje të pavullnetshme të vajzës së tij tre vjecare Jamila Smith. Kanë ndërhyrë menjëherë rojat e sigurisë për të shmangur përleshjen në sallë. “Ishte e frikshme” tha avokati i të pandehurit. Jam i lumtur që nuk u dëmtua njeri”.

Vajza vdiq nga mungesa e frymëmarrjes shtatorin e kaluar dhe më pas vdekja e saj u përcaktua si vrasje. Zoti Smith pasi kreu agresionin nuk u lejua të kthehej më në sallën e gjyqit dhe ishte fatlum që mbi të nuk u ngritën akuza. Gordon u dënua nga 7 deri në 15 vjet për vrasje të shkallës së parë dhe 14-25 vite burg për abuzim me fëmijët.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0051779747009277
array(1) { ["section"]=> string(98) "nje-baba-i-nxehur-shihni-cfare-i-ben-ne-sallen-e-gjyqit-vrasesit-te-se-bijes-3-vjecare-video-19659" }