Një baba i përkushtuar si Erion Veliaj, del shëtitje me Kajanin rrugëve të Tiranës (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:45 31-08-2019 Një baba i përkushtuar si Erion Veliaj, del shëtitje me Kajanin rrugëve të Tiranës (FOTO)

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka treguar gjithmonë se është mjaft i përkushtuar ndaj të birit Kajanit.

Këtë fundjavë duket se Veliaj ia ka kushtuar të birit, të cilin e ka shëtitur në rrugët e Tiranës.

Veliaj ka publikuar një foto ku shihet hija e tij dhe Kajanit, të cilin e mban në qafë, ndërsa si gjithmonë ka preferuar të mos i publikojë fytyrën.

"Një fundjavë të bukur, të fundit, të verës të gjithëve! 

E dua Tiranën Babë dhe bir", shkruan kryebashkiaku i Tiranës.

69285152_10157629754541926_5063383610074071040_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093510150909424
array(1) { ["section"]=> string(93) "nje-baba-i-perkushtuar-si-erion-veliaj-del-shetitje-me-kajanin-rrugeve-te-tiranes-foto-176837" }