Një baba kaq i mrekullueshëm sa bashkëshorti i Argjentina Ramosajt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:03 28-05-2016 Një baba kaq i mrekullueshëm sa bashkëshorti i Argjentina Ramosajt

Bashkëshorti i këngëtares Argjentina Ramosaj është një baba i mrekullueshëm.

Këtë e pasqyron më së miri edhe fotografia që po shikoni.

Një nga ato pamje që është e tepërt t’i përshkruash sepse flasin vetë dhe flasin shumë për raportin hyjnor babë e bir.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026232957839966
array(1) { ["section"]=> string(72) "nje-baba-kaq-i-mrekullueshem-sa-bashkeshorti-i-argjentina-ramosajt-41756" }