Një baba si...Edi Rama. I mëson Zahos notin me...komardare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:00 12-08-2015 Një baba si...Edi Rama. I mëson Zahos notin me...komardare Kryeministri Edi Rama me djalin e tij Zahon

Një baba si kryeministri Edi Rama...Dhe për Ramën baba, duke parë edhe këtë foto nuk kemi ç’themi.

Kryeministri është shumë i dhënë pas djalit të vogël Zahos dhe duket se po e shijon më së miri kohën me të. Më herët, Rama është ankuar se nuk kalonte kohë me Zahon e tij, përveç fundjavave, gjë që shqetësonte edhe bashkëshorten e tij, Lindën, pasi sipas saj kryeministri e zgjonte Zahon nga gjumi, për të fituar pak kohë qëndrimi me të.

Në foto Rama, po tenton t’i mësojë Zahos notin, fillimisht me komardare pasi Zaho vetëm para pak ditësh mbushi një vjeç.

Edi dhe Linda Rama me djalin e tyre Zahon, 1 vjeçar

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090498924255371
array(1) { ["section"]=> string(59) "nje-baba-si-edi-rama-i-meson-zahos-notin-me-komardare-18231" }