Një burrë rreh të dashurën brutalisht duke e lënë të shtrirë në tokë, gjykatësi: Ka aftësinë për të vrarë

Publikuar tek: bota, më 20:14 12-09-2017 Një burrë rreh të dashurën brutalisht duke e lënë të shtrirë në tokë, gjykatësi: Ka aftësinë për të vrarë

Një burrë në mënyrë të përsëritur goditi dhe rrahu të dashurën pa pasur asnjë provokim nga ana e saj. Gjykatësi i çështjes tha se ai ka  "aftësinë për të vrarë', ndaj do dënohet me shumë vite.

Kevin Evans goditi të dashurën në kokë dhe trup, e cila e pambrojtur dhe në pamundesi per t'i bere ballë u shtri në tokë duke marrë plagë të rënda.

Një gjyqtar tha se 42-vjeçari ishte një autor i rrezikshëm ndaj i dha atij dënim të gjatë burgimi.

Catherine Richards, duke ndjekur akuzat, tha se Evans bëri një seri komentesh seksuale përçmuese përpara se ta lërë të shtrirë në dysheme nga goditjet.

Për sulmin Evans iu dha një dënim që zgjat 10 vjet, tetë nga të cilat do t'i kalojë në burg dhe dy me licencë.

fsdfsdfsdf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012731075286865
array(1) { ["section"]=> string(109) "nje-burre-rreh-te-dashuren-brutalisht-duke-e-lene-te-shtrire-ne-toke-gjykatesi-ka-aftesine-per-te-vrare-92128" }