Një çiklist i vërtetë! Erion Braçe shfaqet me biçikletë te Liqeni (Foto-Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:36 16-07-2020 Një çiklist i vërtetë! Erion Braçe shfaqet me biçikletë te Liqeni (Foto-Video)

Zëvendër-kryeministri Erion Braçe shfaqet si një çiklist i vërtetë, duke shëtitur nga Liqeni Artificial i Tiranës.

Braçe është parë i mbërthyer me kasketë, ndërsa ka edhe veshjen e përshtatshme për një çiklist, pantallonat e shkurtra dhe bluzën sportive.

Për fat të keq, Braçe është detyruar ta mbajë prej dore biçikletën, pasi në shëtitoren e Liqenit është u ndaluar pedalimi.

Foto dhe Video:

sdgfdegrerg4g43g.jpg

drggreh44h.jpg

drgtergt4e5g45h45h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095329284667969
array(1) { ["section"]=> string(82) "nje-ciklist-i-vertete-erion-brace-shfaqet-me-biciklete-te-liqeni-foto-video-214031" }