Një çikliste si Olta Gixhari, në biçikletë me minifund (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:13 29-01-2018 Një çikliste si Olta Gixhari, në biçikletë me minifund (FOTO)

Aktorja e njohur Olta Gixhari cilësohet si një nga femrat më tërheqëse të skenës shqiptare. Ajo vazhdimisht di të jetë në qendër të vëmendjes.

Ndërsa së fundmi Olta i ka habitur paksa fansat me veprimin e saj. Aktorja ka treguar se i adhuron biçikletat dhe ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet mjaft tërheqëse me një minifund.

‘Une jam nje cikliste’, ka shkruar Olta krahas fotos. Ndërsa vështirë të mendosh se ti japësh biçikletës me minifund është e rehatshme. Megjithatë aktorja duket shumë seksi.

olta.PNG

 

1.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Telefonuesi fyen rëndë Ardit Gjebrean ‘live’: Ik e pir**u, mos na çaj by**n (Video)
‘Është e vështirë ta mposhtësh dikë që nuk dorëzohet’, ç’i ka ngjarë Çiljetës? (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0097630023956299
array(1) { ["section"]=> string(65) "nje-cikliste-si-olta-gixhari-ne-biciklete-me-minifund-foto-108302" }