Një degë e pemës çan tavanin dhe ngulet në televizor (Foto)

Publikuar tek: bota, më 20:11 02-09-2016 Një degë e pemës çan tavanin dhe ngulet në televizor (Foto)

Uragani “Hermin” sapo ka mbërritur në Karolinën e Jugut dhe erërat e forta kanë filluar të shkaktojnë dëmet e para.

Një degë peme ka hyrë përmes tavanit dhe është ngulur në televizorin e një banori në qytetin Irmo. Guvernatori i vendit ka shpallur gjendjen e emergjencës.

Screshbauraganihot_1.jpg

Uragani është dobësuar ndjeshëm pas kalimit përmes Floridas, ndërsa uragani tjetër “Lester” është vetëm pak orë larg Havait.

Screensurtaganiiift_1.jpg

Screuraganjnninshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098240375518799
array(1) { ["section"]=> string(63) "nje-dege-e-pemes-can-tavanin-dhe-ngulet-ne-televizor-foto-51707" }