Një demokrate dhe një socialiste, dy zonjat e qeshura të politikës që pritën dje kryeparlamentaren e Italisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:24 14-10-2016 Një demokrate dhe një socialiste, dy zonjat e qeshura të politikës që pritën dje kryeparlamentaren e Italisë

Kryetarja e dhomës së deputetëve të parlamentit italian Laura Boldrini ditën e djeshme erdhi në Shqipëri për një vizitë zyrtare pune ndërsa mbajti edhe një fjalim para deputetëve të Kuvendit.

Një foto e veçantë është ajo e dy politikaneve Valentina Leskaj dhe Majlinda Bregu, në pritje të Boldrinit shkrepur nga Agim Rama.

Të qeshura, veshur me kostume thuajse të së njëjtës ngjyrë, dy zonjat politikane i kanë uruar mirsëardhjen kryeparlamentares italiane. Pavarësisht qendrimeve dhe forcave të ndryshme politike që përfaqësojnë, Leskaj dhe Bregu, në këtë foto duken si dy mikesha të mira në pritje të një tjetër mikeshe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067708969116211
array(1) { ["section"]=> string(113) "nje-demokrate-dhe-nje-socialiste-dy-zonjat-e-qeshura-te-politikes-qe-priten-dje-kryeparlamentaren-e-italise-56126" }