Një dhomë e modeste, por shikoni çfarë pamje ka nga ballkoni i këtij hoteli

Publikuar tek: bota, më 14:00 27-12-2016 Një dhomë e modeste, por shikoni çfarë pamje ka nga ballkoni i këtij hoteli

Në fillim nuk është impresionuar edhe aq shumë me kushtet e dhomës dhe luksin e holelit në Zvicër, por shumë shpejt ka kuptuar se sekreti i mahnitshëm fshihet tjetër kund,

Një turist ka filmuar pamjen spektakolare që të ofrohet në hotelin “Tellspatte”, në Sisikon të Zvicrës, shkruan Newsbomb.al.

Thjesht mahnitëse! Ndiqni videon:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018773794174194
array(1) { ["section"]=> string(80) "nje-dhome-e-modeste-por-shikoni-cfare-pamje-ka-nga-ballkoni-i-ketij-hoteli-63910" }