Një ditë ndryshe e gazetares së njohur me vazjën e vogël në zyrën e ministrit “Rambo”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:59 04-08-2017 Një ditë ndryshe e gazetares së njohur me vazjën e vogël në zyrën e ministrit “Rambo”

Gazetarja e njohur e kronikës së zezë, që zakonisht e gjejmë në prokurori apo gjykata, ka pasur një ditë ndryshe sot me vajzën e saj të madhe Priseas.

Dhe siç duket nga foto që Klodiana Lala e News24 ka publikuar në rrjetin social facebook, pasdite ka zbritur në zyrën e ministrit të Brendshëm Dritan Demiraj.

Dhe në foto, Ministri, nuk ka nguruar të marrë në krahë “hopa” vajzën e Klodit, ndërsa kjo me doza humori e përshkruan kështu: “Priseas dhe Rambo në një bashkëbisedim interesant”.

Siç duket ministrit të Brendshëm i ka mbetur ende ky “nickname” nga gazetarët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022720098495483
array(1) { ["section"]=> string(89) "nje-dite-ndryshe-e-gazetares-se-njohur-me-vazjen-e-vogel-ne-zyren-e-ministrit-rambo-88277" }