Një ditë para Kongresit, Balla konfirmon vizitën e Ramës në Shtëpinë e Bardhë

Publikuar tek: politike, më 20:48 18-03-2016 Një ditë para Kongresit, Balla konfirmon vizitën e Ramës në Shtëpinë e Bardhë

Tashmë është zyrtare, kryeministri Edi Rama do të jetë për vizitë në Shtëpinë e Bardhë në datat 13 dhe 14 prill.

Konfirmimi i vizitës së Ramës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është bërë ditën e sotme nga deputeti Taulant Balla, vetëm një ditë para nisjes së Kongresit të Partisë Demokratike.

“Me13-14 Prill, Kryeministri Edi Rama do te jete ne Shtepine e Bardhe per nje takim zyrtar me Presidentin Barak Obama”, shkruan Balla në profilin e tij.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086090564727783
array(1) { ["section"]=> string(82) "nje-dite-para-kongresit-balla-konfirmon-viziten-e-rames-ne-shtepine-e-bardhe-35455" }