Një ditë para ndeshjes, Georgina Rodrigues ‘çmend’ Cristianon Ronaldon, provokon me poza të nxehta nga shtrati

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:11 02-12-2020 Një ditë para ndeshjes, Georgina Rodrigues ‘çmend’ Cristianon Ronaldon, provokon me poza të nxehta nga shtrati Ronaldo me Georginën

Partnerja e Cristiano Ronaldos është një nga femrat më të komentuara në të gjithë botën, dhe për faktin se është shumë e ëmbël dhe tërheqëse.

Georgina dhe pse është bërë nënë prej disa kohësh, vijon të mbajë linjat e një balerine të vërtetë, që shumë e kanë zili.

Ajo njihet për pozat e saj sensuale dhe provokuese. Sot Ronaldo ka ndeshje, por mbrëmë Georgina ka menduar ta ketë të gjithin për vete, duke u shfaqur mjaft “hot” në shtrat.

Me një ‘body’ ngjyrë të argjendë dhe mjaft elegante, ajo ka treguar trupin dhe format tërheqëse. “Natën e mirë”, shkruan ajo krahas fotos.

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Françeska Jaçe provokon me foto sensuale nga tualeti
»
Article Logic
Execution time: 0.011334180831909
array(1) { ["section"]=> string(113) "nje-dite-para-ndeshjes-georgina-rodrigues-cmend-cristianon-ronaldon-provokon-me-poza-te-nxehta-nga-shtrati-229925" }