Një ditë para ndeshjes, Partizani i Beogradit ka një mesazh për Skënderbeun

Publikuar tek: sport, më 21:34 01-11-2017 Një ditë para ndeshjes, Partizani i Beogradit ka një mesazh për Skënderbeun

Ditën e nesërme në Beograd do të zhvillohet përballja e kthimit me Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut.

Ndeshja e vlefshme për fazëne  grupeve të Europa League do të vendosë shumë për  skuadrën e cila do të kalojë më tej në fazën eleminatore.

Por vetëm 24 orë para ndeshjes klubi i Partizanit të Beogradit ka reaguar në një postim në rrjetet sociale.

Në një postim në twitter, Partizani i Beogradit thotë se ndeshja e parë nuk ishte e lehtë dhe se ditën e nesërme do të jenë të fokusuar në fushë.

Më poshtë postimi:

“Nuk ishte e lehtë në Shqipëri. Ne shpresojmë që nesër të jemi më të fokusuar.

Ata janë një kundërshtar i vështirë por do të jenë aq të lodhur sa ne jemi”

Screenshot_25.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.003882884979248
array(1) { ["section"]=> string(80) "nje-dite-para-ndeshjes-partizani-i-beogradit-ka-nje-mesazh-per-skenderbeun-98013" }