Një ditë para tubimit të Presidentit, Jozefina Topalli poston foton “sypatrembur” përballë Metës që “humbi qetësinë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:32 01-03-2020 Një ditë para tubimit të Presidentit, Jozefina Topalli poston foton “sypatrembur” përballë Metës që “humbi qetësinë” Jozefina Topalli

Një ditë para tubimit të thirrur nga presidenti Ilir Meta, ish-kryeparlamentarja demokrate Jozefina Topalli ironizon duke postuar një fotografi nga një prej seancat parlamentare më të temsionuara.

Bëhet fjalë për një seancë të vitit 2006 kur Partia Demokratike ishte në pushtet, dhe Meta në opozitë me PS, “humbi durimin” dhe tentoi të sulmojë kryeparlamentaren Topalli.

Ky moment ndodhi kur PS dhe PD arritën akordin për të përjashtuar partitë e vogla, të cilat nisën grevën e urisë në Parlament.

Në foto, Topalli duket teksa qëndron pa lëvizur as qerpikun, teksa Meta ka ngritur dorën për të qëlluar në drejtim të saj.

bfhdfhtrh45h.jpg

dfgdeghe45yh4h.jpg

Seanca parlamentare: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011359930038452
array(1) { ["section"]=> string(118) "nje-dite-para-tubimit-te-presidentit-jozefina-topalli-poston-foton-sypatrembur-perballe-metes-qe-humbi-qetesine-197010" }