Një ditë para zgjedhjeve bashkia e Tiranës kujtohet për ca punë të pabëra te Rruga e Elbasanit

Publikuar tek: aktualitet, më 12:06 20-06-2015 Një ditë para zgjedhjeve bashkia e Tiranës kujtohet për ca punë të pabëra te Rruga e Elbasanit

Jemi vetëm një ditë para zgjedhjeve lokale dhe duket se pikërisht sot, bashkia e Tiranës është kujtuar të punojë përreth zonës te Rruga e Elbasanit.

Kanë rrëmbyer nja dy lopata, një mjet punues dhe i janë futur punës për të shtruar diçka që ngjason me një copëz rrugë. Në fakt më shumë se sa po punohet...po bëhet sikur punohet. Pluhuri është ngritur lart e ndërsa kalimtarëve s’u ka mbetur gjë tjetër veçse të ndryshojnë rrugë dhe ta lënë bashkinë të punojë e qetë në këtë ditë të “shenjtë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KQZ rrëzon kërkesën e PD-së për zgjedhësit fiktivë, Luzi: Eshtë turp që po bëjmë show 1 ditë para zgjedhjeve
PD Cërrik: Kushëriri i kandidatit tonë u godit me makinë nga simpatizantë të LSI. Policia sqaron:Ishte aksident »
Article Logic
Execution time: 0.013713121414185
array(1) { ["section"]=> string(100) "nje-dite-para-zgjedhjeve-bashkia-e-tiranes-kujtohet-per-ca-pune-te-pabera-te-rruga-e-elbasanit-14101" }