Një ditë pas dorëzimit të listave të PD, kryeministri Rama uron të gjithë shqiptarët (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:15 27-05-2017 Një ditë pas dorëzimit të listave të PD, kryeministri Rama uron të gjithë shqiptarët (FOTO)

Një ditë pas dorëzimit të listave të Partisë Demokratike në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve për garën e 25 qershorit, kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e tij virtuale me një urim për të gjithë shqiptarët të besimit musliman seppse sot nis muaji i Ramazanit.

“Ju uroj të gjithë besimtarëve myslimanë gëzuar Muajin e Ramazanit, me këtë foto të Xhamisë së Gjin Aleksit në Delvinë. Ky monument kulture i ndërtuar rreth viteve 1600, xhami e njohur për sistemin e përkryer akustik dhe gërshetimin e kulturës vendase me atë post-bizantine e otomane, po i nënshtrohet për herë të parë restaurimit të plotë falë bashkëpunimit të shkëlqyer të Ministrisë së Kulturës me Komunitetin Mysliman të Shqipërisë .Agjërim të lehtë!”, shkruan Rama. 

 

18664635_10154787361796523_7663177415369108020_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089340209960938
array(1) { ["section"]=> string(94) "nje-dite-pas-dorezimit-te-listave-te-pd-kryeministri-rama-uron-te-gjithe-shqiptaret-foto-80146" }