Një ditë pas fitores, Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, publikon foto me Angela Merkel dhe e quan…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:46 25-09-2017 Një ditë pas fitores, Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, publikon foto me Angela Merkel dhe e quan…

Ish-kryetarja e parlamentit, Jozefina Topalli ka zgjedhur të publikojë një foto të shkrepur para disa vitesh për të uruar kancelaren Angela Merkel, për fitoren e saj në një mandat të katërt në Gjermani.

Topalli publikon këtë foto, ku shfaqet e qeshur dhe mjaft e lumtur që ndodhet pranë “ajkës” së politikës botërore, siç është kancelarja Merkel.

Ndërkohë, për ta shoqëruar këtë foto, ish-kryeparlamentarja e cilëson atë si “kancelarja e perjetshme!”.  

 

jo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070791244506836
array(1) { ["section"]=> string(103) "nje-dite-pas-fitores-jozefina-topalli-behet-nostalgjike-publikon-foto-me-angela-merkel-dhe-e-quan-93578" }