Një ditë pas kërkesës për rikthimin në Kuvend, Basha takon sërish Fleckenstein

Publikuar tek: politike, më 12:34 23-02-2017 Një ditë pas kërkesës për rikthimin në Kuvend, Basha takon sërish Fleckenstein

Kreu i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha është duke zhvilluar një takim me raportuesin e Parlamentit Europian, Knut Fleckenstein.

Takimi i Bashës me Fleckenstein është i dyti brenda dy ditëve, ndërkohë ditën e djeshme pati një përplasje me zyrtarëve të PD-së dhe eurodeputetit për ndikimin e George Soros në Shqipëri.

Fleckenstein kërkoi dje që PD-ja të linte përrallat sorosiane dhe të rikthehet në Kuvend për të vazhduar punën deri në zgjedhjet e 18 qershorit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy ministret e vetme të qeverisë që i shkuan Metës në seancë
Berisha flet për shkatërrimin e zbulimeve në Durrës, krahason Ramën me ISIS »
Article Logic
Execution time: 0.0067338943481445
array(1) { ["section"]=> string(83) "nje-dite-pas-kerkeses-per-rikthimin-ne-kuvend-basha-takon-serish-fleckenstein-69682" }