Një ditë pas konferencës, Saimir Tahiri publikon videon: Të lutem shpërndaje ti tek miqtë e tu

Publikuar tek: barometri, më 07:57 03-11-2018 Një ditë pas konferencës, Saimir Tahiri publikon videon: Të lutem shpërndaje ti tek miqtë e tu

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pasi doli në konferencë për media nga ku komunikoi vendimin e Katanias që e nxjerr të pafajshëm lidhur me akuzat ngritur ndaj tij, para pak minutash ka ndarë edhe një video bashkë me një lutje.

“Të lutem shpërndaje ti tek miqtë e tu! 

Që e VËRTETA të bëjë më shumë rruge se gënjeshtra , duhet ndihma jote”, shkruan Tahiri.

Në video jepen dokumentet e vendimit ardhur nga Italia dhe një përmbledhje e mënyrës se si nisi e gjithë kjo histori nga ana e prokurorëve të cilët iu referuan të dhënave të “dala në media”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025593042373657
array(1) { ["section"]=> string(99) "nje-dite-pas-konferences-saimir-tahiri-publikon-videon-te-lutem-shperndaje-ti-tek-miqte-e-tu-140068" }